MENU
Logo Made in Germany

(نمایشگاه صنعت بینالمللی (T.I.I.E. سابق) 2017

الی 9 اکتبر 2017 تهران, ایران

 نمایشگاه بین‌المللی صنعتی IInEX - که سابقا به نمایشگاه بین‌المللی صنعتی تهران شهرت داشت - محل نمایش مهمترین کالاهای مرتبط با سرمایه‌گذاری در ایران است٬ که تمرکز خاص آن بر روی تجهیزات تولید صنعتی و ماشین‌آلات فلزکاری٬ انتقال مواد و دیگر لوازم جانبی صنعتی است. این نمایشگاه دارای 17 سال سابقه و جایگزین نمایشگاه سابق بین‌المللی تهران سابق است که در سال 1960 تأسیس شد.  

آلمان شریک قدیمی سازمان‌دهندگان ایرانی است. پس از دو سال مذاکرات فشرده، راهکار ‎2015 a برای حل مناقشات سیاسی مربوط به برنامه هسته‌ای ایران تأسیس و مورد تأیید و حمایت قطعنامه شورای امنیتی سازمان ملل متحد قرار گرفته و در ماه ژانویه 2016 به اجرا گذاشته شد. آلمان، در واکنش به این توسعه سیاسی مثبت، خیلی زود تصمیم گرفت که با سازماندهی مشارکت گروه آلمانی در نمایشگاه ‎T.I.I.E.‎، روابط تجاری خود را که در سال 2015 و 2016 برگزار شده بود، احیا کند.

مشارکت آلمانی در سال 2017 برای اولین بار در سالن جدید شماره 5 در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران قرار خواهد داشت. ما ورود شرکا و مشتریان ایرانی خود را صمیمانه خوش آمد می‌گوییم و مشتاقانه منتظر برگزاری جلسات و برقراری روابط تجاری موفق با آنها هستیم.

 

More information about IInEX (International Industry Exhibition (ex T.I.I.E.) 2017 in AUMA's trade fair database
سازمان دهنده شخصی شما

سازمان دهنده شخصی شما

چاپ فهرست  |  ذخیره به صورت PDF
Setral Chemie GmbH
شماره غرفه: Hall 5 A - 5025/7
Reinhold Schmitt GmbH
شماره غرفه: Hall 5 F - 5018